Expecto Patronum

Yıl:1970 - Ay: Mart - Hava Durumu: Güneşli - Tema: Gündüz

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap

Hogwarts Cafe RPG ~ Welcome

Paylaş | 

Puf Koltuklar

YazarMesaj
Drew Potter
Z.A.Y Başkanı/Dırdıcı Yazarı
Z.A.Y Başkanı/Dırdıcı Yazarı

Erkek
Tarafın : Z.A.Y
En Sevdiğin Büyü : Sersemlet
Kaç Yıldır Rp yapıyorsun : 2 Yıldır
Yönetici Kankanız : Leonardo Billy Potter
Asa : İyilik Kaçmazlığı
Galleon :
100 / 100100 / 100

Rp Sevgiliniz : Cristina Melanie Skin :// Karım
Kan Durumu : Safkan
Büyü Gücü :
100 / 100100 / 100

100/1000  (100/1000)

MesajKonu: Puf Koltuklar   Ptsi Mart 23, 2009 1:19 pm

Drew Suratı Kızgın Bir Şekilde Yolda Yürüyordu.Drew Yürürken Önüne Her çıkan Taş Varuyordu.Tam O Anda Madam Puddifoot'un Çay Dükkanından Geçti Bir Kaç Adım daha Attıktan sonra Geriye Döndü ve Çay Dükkanına Girmek İçin Kapıya Yöneldi Kapıda ''Close'' yazıyordu Tam Dönecekken İçerideki Garson Kapıdaki Parşomeni Çevirdi.Şimdi Parşomen'de ''Open'' yazıyordu Drew Gülerek İçeriye Girdi.''Bana Çay'' diye Bağırdı ve Puf Koltuklara Oturdu 5 dakika Bekledikten Sonra Çayından Bir Yudum Aldı.İçeriye Bir Sürü Büyücü Girmişti 2 Büyücü Masaya Oturdukları Gibi Konuşmaya Başladı Drew Onları Dinliyordu.Kısa Boylu Adam ''Drew Potter galiba Z.a.y İşlerini bıraktı'' Drew Dahada Dikkatli Dinledi.Uzun Boylu Adam ''Şimdi Buraya Adı Anılmaması Gereken Kişi Saldırı Yaparsa Biz Ne yaparız'' dedi.Kısa Boylu adam ''Tabii ki Saldıracağız'' Uzun Boylu Adam ''Bizi Öldürür Aklını Kaçırmış Olmalısın'' dedi. Sonra İkiside Sustu Drew Yerinden Kalkarak Masaya Doğru Yürüdü ve Masaya Bir Yumruk İndirerek ''Ben Buralardayken Hiç kimse Buraya Saldıramaz!!'' Dedi.Drew Yerine Oturdu.İki Adamda Kızgın Bir İfadeyle Yine Konuşmaya Başladılar.Aradan uzun boylu Başka bir Adam Ayağı Kalkarak ''Vay... Vay Drew Potter Buradaymış'' dedi.Adam Asasını Çıkartarak Drew'in Boğazına Dayadı Drew Onu İterek ''Başına çok Büyük Bir Bela Almadan Git''dedi.Drew Adamın Küfür Savurarak Gittiğini Gördü ve yerine Oturdu Çayını İçmeye Devam etti.
http://hogwarts-turkiye.yetkinforum.com

Puf Koltuklar
1 sayfadaki 1 sayfası